درباره ما

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز هر روزه بشر به زندگی دیجیتال و ابزارهای دیجیتالی مانند لپ تاپ، مانیتور، کنسول بازی و .. شکل جدیدی از کسب و کارها بوجود آمد تا نیاز انسان را در این زمینه مرتفع سازد.

فعالیت اصلی شرکت ایمن ایده ایرانیان با نام تجاری M.I.T GROUP به عنوان شرکت بازرگانی در راستای عرضه قطعات سخت افزار کامپیوتر، مانیتور و لوازم جانبی لپ تاپ و کامپیوتر است. که پیش از این فقط با واردات مستقیم و فروش قطعات به صورت عمده تعریف شده بود.

اگر از طرفداران و خریداران قطعات کامپیوتری بروز باشید، شاید برای شما پیش آمده که تجهیزات کامپیوتری مثل هارد SSD، انواع مانیتور، انواع رم ها، مادربرد و اقلام دیگه سخت افزاری کامپیوتر را خریداری کرده اید که گارانتی و ضمانت MIT GROUP را روی بسته محصولات دیده باشید.

پس از خوشنامی گارانتی MIT GROUP؛ SHOPM.I.T به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی مولتی برند ایران با حذف واسطه ها، مناسبترین قیمت نسبت به قیمت جهانی محصولات و بالاترین سطح خدمات و پشتیبانی، از دی ماه 1400 خورشیدی شروع به فعالیت کرد.

 

ما در SHOPMIT با ارزش هایی همچون نوآوری، مسئولیت پذیری، وفای به عهد و کار تیمی، تلاش میکنیم تا با آسان تر کردن فرایند خرید اینترنتی، تهیه اطلاعات لازم و محتوای مناسب برای هر محصول در کنار پشتیبانی خرید، خدمات پس از فروش و گارانتی مطمئن، نیاز کاربران را برای خرید قطعات کامپیوتری و تجهیزات اینترنت اشیا، برطرف کنیم.

 

SHOPMIT

خرید؛ بدون واسطه

 

لطفا صبر کنید...